Mehmet Tatlı Biyografi

Kimileri lider doğar ya işte öyle bir liderdi Mehmet Tatlı… O’nu anlatmaya sıradan kelimelerin yetmeyeceğini, O’nu tarifte yetersiz kalacağını ancak O’nunla çalışmanın o müthiş hazzını yaşayanlar bilir. O , tam bir sanat adamı; mütevazi bir kişilik; sezgileri ve öngörüsü yüksek bir girişimci ve mükemmel bir işveren idi… Adalet, hakkaniyet , mütevazilik, girişimcilik, liderlik, eşitlik, hoşgörü, nezaket, sevgi, dürüstlük, gurur ve saygı onu tanımlayan kelimelerden sadece birkaçı… Karşılık beklemeden öğretme güdüsü, engel olamadığı ve ona yaşama sevinci veren teşebbüs ruhu ve sadece kendi çalışanlarına değil tüm sektöre katkıda bulunma arzusu ile açtığı tüm salonlar bugün onun adıyla ve onun öğrencileriyle yaşamaya devam etmektedir.

‘Yan dükkan dan ödünç alınan bir makas’ ile başlayan bu müthiş mücadele hikayesi ile Mehmet Tatlı bir ekol haline gelmeyi başarmıştır. Mesleğini yapabilmek adına birçok zorluğa çocuk denecek yaşta göğüs germeye başaran, yokluktan var eden ve içindeki dinmek bilmeyen iş aşkı ve sanata olan tutkusu ile Mehmet Tatlı, koskocaman bir marka yaratmış olmanın gururu ile kuaförlük sektörüne 40 yıl boyunca imzasını atmış ve 2009 yılında bu büyük emaneti, yetiştirdiği sanatçılara teslim ederek sessizce aramızdan ayrılmıştır… O’nun ışığı ve tutkuyla icra ettiği meslek aşkının enerjisi ile bugün Mehmet Tatlı markası 24 şube ve Kuaförlük Akademisi ile çalışmaya devam etmekte; Edindiği misyon ile bugünün ve geleceğin en iyi kuaförlerini hizmet ettiği kuaförlük sektörüne kazandırmayı hedeflemektir.

Bugün hangi Mehmet Tatlı şubesine yolunuz düşer ise orada Mehmet Tatlı kalitesini, duruşunu, ruhunu ve vizyonunu sizlerde hissedeceksiniz.

Kariyer Fırsatları

Bahçeşehir Şube

AÇIK POZİSYON:Tecrübeli Manikürcü 
MÜRACAT: Hüseyin Yılmaz 
Tel
: 0212 662 20 86/87


İzmit Şube

AÇIK POZİSYON: Bayan bölümüne usta kalfalar alınacaktır.
MÜRACAT: Metin Ersoy
Tel
: 0533 261 97 12


Şişli Cevahir AVM

AÇIK POZİSYON: Tecrübeli Makyöz 
MÜRACAT: Nilgün Tatlı
Tel
: 0212 380 09 20


Bahçeşehir Şube

AÇIK POZİSYON: Tecrübeli Makyöz 
MÜRACAT: Hüseyin Yılmaz 
Tel
: 0212 662 20 86/87

Tarihçe

Mehmet Tatlı, 1961 yılında Nişantaşı’nda kuaförlük mesleğine adım atmıştır. Burada çok değerli ustalarının yanında yetişen Mehmet Tatlı, 1972 yılında Nişantaşı’nda ilk kuaför salonunu hizmete açmıştır.

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon: +90 212 356 88 05